Domů > Soutěž
Soutěž
výhra s vysavačem koberců

Vyhrajte kolo na víkend

„Vyzkoušejte kolo snů, na kterém jste ještě neseděli.“

VYHRAJTE zapůjčení kola na víkend Losujeme od června do listopadu 2016 každý měsíc. Čím více smluv máte, tím máte větší šanci vyhrát.
I letos jsme pro všechny naše věrné i nové klienty připravili možnost pokusit svou štěstěnu a získat špičkové kolo na víkend. Losujeme od června každý měsíc. Čím více smluv máte, tím máte větší šanci vyhrát. Kolo bude zapůjčené od našeho partnera Bikeclinic.
VÝHERCI1. Výhry v soutěži a jejich předání
Výhra – zapůjčení testovacího kola na víkend.
Účastník bude v případě vylosování kontaktován telefonicky a emailem o své výhře. Výhra bude předána na adrese DKNV stavební s.r.o. Libušská 248, Praha4 - Libuš, 148 00, případně na jiném sjednaném místě. Vyzvednutí výhry bude upřesněno při kontaktování účastníka. Pokud ji v tomto dohodnutém termínu účastník nepřevezme, výhra propadá organizátorovi.

2. Princip soutěže
Základním principem soutěže je zapůjčit si jakékoli zboží v Půjčovně nářadí DKNV a to na adrese Libušská 248, Praha 4, nebo Černokostelecká 1794, Říčany. Číslo každého dokladu za daný měsíc bude vloženo do slosování. Jeden účastník může za dobu trvání této soutěže celkově získat pouze jednu výhru. Čím více zápůjček účastník zrealizuje, tím větší šanci na výhru má.

3. Doba trvání soutěže
Soutěž probíhá od června 2016 do odvolání v jednotlivých kolech trvajících jeden kalendářní měsíc. Losování výhry probíhá první pracovní den následujícího měsíce. Pokud účastník nesplní podmínky pro předání výhry, proběhne ihned nové losování.

4. Účastníci soutěže
Nárok na získání výhry má účastník, který řádně splní všechny podmínky soutěže a bude vylosován. Účastníkem soutěže může být každý zákazník Půjčovny nářadí. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora soutěže a dále osoby jim blízké dle § 116 Občanského zákoníku. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedené společností, nebo osoba jim blízká, cena se nepředá. Stejně tak se cena nepředá v případě, že organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření ze spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která neoprávněným způsobem dopomohla danému účastníkovi k získání výhry. Organizátor si vyhrazuje právo neudělit výhry v případě porušení pravidel soutěže ze strany účastníků, nebo jakéhokoli jednání ze strany účastníků, které by bylo v rozporu s dobrými mravy či fair-play. Ze soutěže může být vyloučen ten, kdo jakýmkoliv způsobem porušil nájemní řád. Souhlasem s převzetím výhry v soutěži účastník potvrzuje, že s pravidly souhlasí. Účastník souhlasí s poskytnutím svého jména, příjmení, poštovní adresy, elektronické adresy a telefonního čísla za účelem vyhodnocení soutěže a případného předání ceny. Účastník souhlasí s pořízením foto a video záznamu z předání výhry a jeho zveřejněním na stránkách organizátora.

5. Organizátor soutěže
Organizátorem soutěže je společnost DKNV stavební s.r.o. IČ 273 75 021, se sídlem Praha, Korandova 313/27, PSČ 147 00, vedená Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 109323. Organizátor si vyhrazuje právo tato pravidla nebo soutěž ze závažných důvodů změnit, soutěž pozastavit, zrušit či prodloužit. Organizátor si při zjištění jakéhokoliv porušení soutěžních podmínek vyhrazuje právo dané účastníky ze soutěže bez náhrady vyřadit. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Organizátor je oprávněn zpracovávat získané osobní údaje pro obchodní a marketingové účely.
 

Nabízíme

akční nabídka

PROVOZOVNA
PRAHA 4-LIBUŠ

Libušská 248
142 00 Praha 4-Libuš
E.: pujcovna@dknv.cz
Tel.: 800 600 700

PROVOZOVNA
ŘÍČANY

Černokostelecká 1794
251 01 Říčany
E.: ricany@dknv.cz
Tel.: 800 600 700

IČ: 273 75 021
DIČ: CZ 273 75 021
ID datové schránky: eway9cd

DKNV stavební Váš partner pro stavebnictví

Partneři:

TZB-info: vytápění, vzduchotechnika, instalace, úspory energie

www.estav.cz

svepomocilogojpg.jpg

stavebniserverlogojpg.jpg