Domů > Ceníky a akce
Ceníky

Pokud máte zájem o naše novinky, údaje pro zasílání můžete zadat chci zasílat novinky

Pokud se chcete odhlásit ze zasílání novinek, máte možnost odhlásit se ze zasílání EMAILŮ odhlásit se ze zasílání SMS

 

dknv půjčovna nářadí qr vizitkaMožná jste si v ceníku půjčovny nářadí všimli podivných čtverečků složených z teček a nevíte co znamenají?


O co jde?

Jedná se o speciální čárové kódy, které mohou obsahovat mnoho informací. Do QR kódu jde "schovat" informace o firmě ve formě vizitky, emailový kontakt, odkaz na webovou stránku a mnoho dalších informací.
Konkrétně ty v našem ceníku obsahují informaci s odkazem na webovou stránku skupiny nářadí.

Jak na ně?
Pokud máte "chytrý telefon" nebo "smartphone" nebo mu říkáte úplně jinak, lze do něj nainstalovat jakoukoli aplikaci pro čtení těchto QR kódů z velkého množství dostupného v obchodech s aplikacemi. Tyto aplikace najdete pod názvy jako "QR reader", "barcode scanner", dostupné jsou i neplacené a lze najít i aplikace v češtině.
Pokud již máte nainstalováno a program spustíte stačí namířit fotoaparát na kód a ten buď zobrazí obsažené informace, nebo vám je rovnou zobrazí v internetovém prohlížeči. Vykoušejte v našem ceníku půjčovny nářadí a prodeje spotřebního materiálu.

 

05-21-24-03-57-12-cenik2024jpg.JPG

ceník DIA.jpg

ceník výtahů

alt Aktuální ceník v PDF alt Ceník diamantových kotoučů v PDF
alt Ceník výtahů v PDF

Přečtěte si úvodní slovo z každého našeho ceníku, kde se dozvíte jaké novinky jsme pro vás připravili.

Platné od 1.8.2020.

Vážení
zákazníci,

vítám Vás na stránkách nového vydání našeho magazínu. Přinášíme Vám opět kompletní přehled našeho velmi širokého a stále přibývajícího sortimentu, včetně základních cen. Na ceny zde uvedené navazují individuální nabídky našeho obchodního týmu, na který se neváhejte obrátit v případě zájmu o dlouhodobé pronájmy, nebo produkty, které zde zrovna nenajdete. Neustále přibývají v naší nabídce stroje nové, výkonnější i kompaktnější.

Náš obchodní tým je připraven Vám nabídnout vždy něco navíc. Od vybavení staveniště až po speciální spotřební materiál. Pro podnikající subjekty nabízíme při dlouhodobé spolupráci platbu převodem bez nutnosti skládání kauce a další zvýhodněné podmínky jako je doprava zdarma a víkendová pohotovost.

Doprava nářadí k Vám domů, nebo na stavbu je důležitou a oblíbenou součástí našich služeb. Málokdo si dnes může dovolit trávit zbytečně čas cestou pro nářadí a zpět. Půjčení nebo vrácení nářadí pak může zabrat hodinu až dvě.

Proč tedy nevyužít naší rychlé a efektivní dopravy na stavbu, nebo zpět?

Proč platit kdykoliv den navíc, protože jsem nestihl nářadí vrátit?

Využívejte služeb naší dopravy!

Dovolím si upozornit na rozšířenou nabídku strojů Wacker Neuson, jejichž 5 nových typů válců najdete v kategorii hutnící techniky, a nechybí tam ani osvědčený a oblíbený ježkový válec RT 82 SC3 za 1.390 Kč. V kategorii speciálních strojů pak najdete pásové i kolové dumpery, manipulátory, kolové i smykové nakladače a velká i malá rypadla. I pro tyto stroje platí, že pro dlouhodobé pronájmy Vám rádi zpracujeme nabídku na míru. Kontakty na obchodní oddělení najdete na další straně.

Průběžně rozšiřujeme nabídku pracovních plošin. Naši odborníci Vám vždy rádi doporučí ten nejvhodnější model pro Váš účel a podmínky. Naše nabídka zahrnuje jak plošiny pro haly, tak do terénu, dopravovatelné na závěsu za autem, nebo na valníku, nůžkové, kloubové i teleskopické. Celkové náklady na plošiny se vyvíjejí podle souvisejících nákladů, a tak nás neváhejte poptat pro nabídku právě pro Vás a právě teď. Levnou a někdy efektivní alternativou může být také hliníkové lešení. Rádi Vám jej přivezeme právě na Vaši stavbu a vysvětlíme jeho montáž.

Přestože možná bojujete s nejrůznějšími vlivy, které Vaše projekty komplikují, naši
operátoři na bezplatné lince 800 600 700 jsou připraveni Vám poradit s výběrem správného
nářadí za výhodných podmínek, což Vám umožní, aby Vaše projekty běžely jako na drátku.

Součástí tohoto magazínu je prezentace dalších divizí společnosti DKNV stavební, které se zabývají
protipožárním zabezpečením staveb a objektů a jádrovým vrtáním a řezáním železobetonových
konstrukcí.
Potřebujete-li profesionálně zajistit tyto služby, kontaktujte náš obchodní tým.


Na několika místech v tomto magazínu jsme si dovolili více upozornit na naše výhodné ceny.
Přesvědčte se i Vy, že naše služby pro Vás znamenají tu opravdu nejvýhodnější nabídku!

Pokud by Vám v naší nabídce cokoliv chybělo, budeme rádi za tuto informaci a Vaši poptávku.

František Polák
ŘEDITEL SPOLEČNOSTI

alt

Platné od 20.11.2019.

Vážení
zákazníci,

Prostřednictvím nového vydání magazínu DKNV si Vás dovoluji oslovit z pozice zástupce vedoucího půjčovny nářadí v Říčanech. I v naší půjčovně má pro Vás DKNV připravený široký sortiment nářadí, strojů, příslušenství a spotřebního materiálu. Vše Vám rádi přivezeme na Vaši stavbu. Díky mezipobočkové spolupráci pro Vás rádi zajistíme i jakoukoliv větší mechanizaci.

A proto nás neváhejte kontaktovat v případě zájmu o závoz nářadí, rezervaci, nebo i v případě potřeby odborné rady na bezplatné lince 800 600 700, kde zvolíte číslo 1 pro Libuš, 2 pro Říčany, nebo trojku pro servis a prodej nářadí. Pokud budete mít náročnější přání, neváhejte kontaktovat mého kolegu Ing. Václava Vaňka - obchodníka zaměřeného především na oblast naší půjčovny. Je Vám k dispozici pro složitější dotazy a přání, kalkulace dlouhodobých pronájmů, nebo v případě potřeby zajištění strojů a příslušenství, které nenajdete prezentované v základním ceníku.

Dovolím se trochu pochlubit nově povýšenou spoluprací se zástupci značky Briggs & Stratton, díky které nabízíme záruční i pozáruční opravy všech motorů této renomované značky ze Spojených států. Zároveň prodáváme maziva a další produkty Briggs & Stratton.

Jistě jste se setkali se stále se zpřísňujícími podmínkami bezpečnosti práce na stavbách. My jdeme těmto požadavkům naproti rozšířenou nabídkou hlínikového lešení a pracovních plošin. Neváhejte u nás tedy poptat kloubové, nůžkové, halové i terénní plošiny pro Vaši bezpečnou práci ve výškách. Pro tyto práce je vhodné využít také AKU program společnosti Hilti. V naší nabídce najdete například úhlovou brusku, vrtací kladiva, nastřelovačky i okružní pily na dřevo i ocel.

Kalendář nám všem připomíná, že se nacházíme v zimním období. Naše půjčovny jsou připraveny na zvýšenou poptávku po topidlech, vysoušečích, ale také po dobrém osvětlení staveb. Neváhejte s těmito poptávkami oslovit přímo půjčovny, nebo naše obchodní zástupce.

V tomto vydání přinášíme poprvé prostřední dvoustranu strojů a vybavení staveniště, na které poskytujeme individuální kalkulace, protože se podmínky vyvíjejí v čase a závisí na upřesnění poptávky z pohledu transportních nákladů. Neváhejte se s nimi seznámit a my Vám rádi připravíme nabídku na míru!

Pokud nemáte přiděleného obchodníka a chcete být naším stálým partnerem s nadstandardní péčí, rádi Vám zprostředkujeme kontakt s jedním z našich obchodníků. Stálým a spolehlivým zákazníkům nabízíme platbu na fakturu bez nutnosti skládat kauci a individuální přístup.

Až se budete chystat na hory, nezapomeňte si u nás zapůjčit příčníky a autobox, jejichž instalaci Vám provedeme zdarma. Těšíme se na další spolupráci také v roce s magickým číslem 2020!

Oldřich Živnůstka

Zástupce vedoucího půjčovny Říčany

Ing. Václav Vaněk

Obchodní zástupce

alt

Platné od 1.3.2019.

Vážení
zákazníci,

dostává se Vám do rukou nové vydání našeho magazínu půjčoven nářadí. Dovoluji si Vás osobně pozdravit poprvé na těchto stránkách z pozice vedoucího půjčovny v Praze Libuši a představit naše novinky. Na následujících stránkách najdete širokou nabídku našeho nářadí a strojů. Pokud byste cokoliv nenašli, neváhejte se nás zeptat přímo na pultě, na bezplatné lince 800 600 700, kde Vám odpoví zkušení operátoři, nebo kontaktujte svého obchodníka. Pokud nemáte přiděleného obchodníka a chcete být naším stálým partnerem s nadstandardní péčí, rádi Vám zprostředkujeme kontakt s jedním z našich obchodníků. Obchodníci jsou připraveni Vám poradit s vybavením staveniště, výběrem větších strojů, nebo nastavením individuálních obchodních podmínek. Stálým a spolehlivým zákazníkům nabízíme platbu na fakturu bez nutnosti skládat kauci a individuální přístup. Náš obchodní tým je připraven Vám předložit individuální nabídky na dlouhodobý pronájem našeho nářadí a strojů. Neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou! Vždy jsme připraveni našim zákazníkům poradit, jaké nářadí využít, jak výkonné vybrat a jaký si k němu vzít spotřební materiál. Spotřební materiál je zákazníkovi účtován vždy v jeho prospěch. Proto u nás můžete platit úbrus diamantových kotoučů dle skutečnosti za spotřebovanou 0,01 mm a rozhodnout se před zápůjčkou, zda je pro Vás výhodnější si spotřební materiál koupit, nebo půjčit. Jak asi většina z Vás ví, je na službách půjčoven DKNV stavební oceňována především komplexnost. To znamená od odborné rady, důkladné přípravy a revize nářadí a strojů před každou zápůjčkou, přes dlouhou otevírací dobu a víkendovou pohotovost až pro dopravu k zákazníkovi i zpět. Pro stálé zákazníky poskytujeme dopravu v „Regionu“ zdarma, ale objednat si ji můžete i na delší vzdálenost, nebo za úhradu přestože jste u nás poprvé. Místa závozu a svozu jsme připraveni upravovat podle zájmu zákazníků, aktuálních staveb a četnosti využívání naší pružné dopravy. Vidíme, že benefit dopravy zdarma dokáže mnoha odběratelům ušetřit mnoho práce, starostí a peněz. Proč se zdržovat cestou pro nářadí a zpět? Proč platit nájem déle, když dnes nestihnu nářadí odvézt? Proč riskovat, že jej někdo odcizí? Věřím, že mnoho z Vás je potěšeno rozšiřujícími se zásobami hliníkového lešení i sortimentu plošin, výtahů a nakladačů. Pokud se chystáte na dovolenou, osobně mohu doporučit zapůjčení autoboxů a nosičů na kola, které Vám rádi zdarma namontujeme na Váš vůz. Přeji Vám mnoho vydařené práce, ke které přispěje i naše nářadí Blahoslav Horák VEDOUCÍ PŮJČOVNY LIBUŠ

alt

Platné od 15.11.2017.

Vážení
zákazníci,

se zimou přichází již tradičně také nové vydání našeho magazínu s přehledem nářadí a strojů, které si lze v DKNV půjčit včetně základních cen a slev podle délky zápůjčky. Na toto nářadí navazují tisíce příslušenství a spotřebního materiálu skladem na našich půjčovnách. Téměř žádné nářadí se neobejde bez správného příslušenství a spotřebního materiálu. Všechny naše služby lze využívat včetně dopravy na konkrétní stavbu.

Pro nadcházející zimní sezónu jsme připravili širokou nabídku topidel. Můžete si vybrat, zda potřebujete intenzivní vytápění naftovými topidly včetně dodávky nafty na stavbu, nebo zda dáte přednost vytápění elektrickými topidly zcela bez emisí. Zajímavou volbou jsou také plynová topidla kombinující čisté teplo a vysoký výkon bez náročnosti na elektrický přívod. Nabídku topidel doplňujeme velkou kapacitou vysoušečů s rozdílným výkonem a výkonnými ventilátory.

Také v oblasti vytápění a vysoušení oceníte naše bezodkladné závozy a svozy, abyste za topidla platili, jen pokud je zrovna potřebujete bez ohledu na to, zda máte čas je vracet, nebo si pro ně přijet.

Náš obchodní tým je připraven Vám předložit individuální nabídky na dlouhodobý pronájem topidel a vysoušečů. Neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou!

Pro jakékoliv dotazy, rezervace a objednávky je Vám k dispozici naše bezplatná infolinka 800 600 700, kde se Vám budou věnovat operátoři našeho call centra. Stále platí, že pokud se dozvíte, že je operátor momentálně obsazen, zaeviduje náš systém Vaše telefonní číslo jako požadavek na hovor, můžete hovor ukončit a operátor Vám zavolá co nejdříve zpět.

Pro rezervaci neváhejte využít také internetový formulář, ale vždy prosím vyčkejte na potvrzení rezervace, protože ne vždy musí být všechny stroje dostupné.

Věřím, že mnoho z Vás je potěšeno rozšiřujícími se zásobami hliníkového lešení i sortimentu plošin, výtahů, manipulátorů, dumperů, bagrů a pásových i smykových nakladačů.

Pokud se chystáte na hory, nezapomeňte si rezervovat autoboxy z naší nabídky.

Přeji Vám hezký den a ať Vaše stavba nikdy nevychladne

Milan Menda

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SO

alt

Platné od 15.5.2017.

Vážení
zákazníci,

otevíráte nové vydání DKNV magazínu a naše sezóna běží na maximální otáčky. Pravděpodobně to i vy pociťujete na svém každodenním tempu a nasazení.
Rád bych vám vysvětlil, co stojí za naším sloganem „Vydělávejte na našich strojích!“. Tento slogan je myšlen především pro vás velmi pozitivně. Uvědomujeme si, že za úspěchem každé práce, nebo jak se teď moderně říká „projektu“, stojí schopní lidé. A mají-li být lidé na stavbě schopní a efektivní, musí mít také dobré pracovní podmínky, nářadí a stroje. A proto my věříme, že pokud využijete naše vždy skvěle připravené nářadí, zkrátka na tom hned několikrát vyděláte. Vaši lidé budou pracovat efektivně a budou rádi, že jim jde práce od ruky. Budou využívat hliníkové lešení na kolečkách, výkonné nářadí a stroje určené přesně pro daný účel. Kdo by chtěl zvedat nad hlavu těžké kladivo, nebo rozbíjet beton lehkým kladivem místo takového, které pracuje jen svojí vahou? To jim umožní si slušně vydělat a vy si udržíte ty schopné zaměstnance. Kombinace schopných lidí a správného nářadí přinese i vám odpovídající výdělek. Abychom vám usnadnili práci co nejvíce, nabízíme k našemu nářadí a strojům také naše služby. Pro objednání, nebo stažení nářadí Vám stačí jeden telefonát na naši bezplatnou linku 800 600 700. Pokud byste náhodou čekali na spojení, můžete zavěsit a zavoláme vám co nejdříve zpět. Operátor vidí i předchozí zápůjčky, takže můžete snadno objednávat magickou formulí „stejný stroj jako minule“. Rezervaci stroje si můžete udělat také na počítači, nebo chytrém telefonu na www.DKNV.cz. Zde jen ohlídejte, aby vám rezervace byla vždy potvrzena zpět e-mailem, nebo telefonicky. Jakmile si nářadí objednáte, nebo jej chcete stáhnout, přechází požadavek okamžitě z call centra na dispečink dopravy k vyřízení. Jsme vybaveni dostatečnou kapacitou, abyste nemuseli na nářadí ani dlouho čekat ani trávit čas na cestě do půjčoven a zpět.
Čas strávený na cestě do půjčovny a zpět má často vyšší hodnotu než půjčovné samotné. Uspořený čas vám opět přináší další výdělek navíc. Kolik času vašich pracovníků chcete platit za cestování do půjčovny a zpět? Že tento princip již dlouho znáte a využíváte? Pak jsme rádi a věříme, že jste spokojeni. A stejným způsobem to dnes můžete využívat také pro závoz a svoz spotřebního materiálu, který chcete koupit. Proč trávit čas váš, nebo vašich kolegů na cestách pro kotouče, vrtáky, nebo sekáče do vlastního nářadí? Stačí zavolat a my vám jej přivezeme také. Pravidelným zákazníkům zdarma stejně jako nářadí z půjčovny.
Pokud má vaše nářadí poruchu, postaráme se i o něj. Opět stačí zavolat, objednat si svoz nářadí k opravě a případně vám půjčíme náhradní stroj po dobu opravy se slevou. Náhradní nářadí přiveze samozřejmě stejné auto, kterému předáte ten porouchaný stroj. Vzhledem k tomu, že obsluhujeme tisíce našich zákazníků, je zřejmé, že tyto služby budou vždy efektivnější, než kdyby k nám měl jezdit každý zákazník.
V případě, že využíváte našich služeb kratší dobu, nebo máte požadavky, na které neznají odpověď pracovníci na pultu, neváhejte prosím kontaktovat obchodní oddělení, nebo například přímo mne.
Rádi se seznámíme s vašimi potřebami. Jsme připraveni nabídnout dlouhodobým zákazníkům poskytovat všechny služby bez kauce a na fakturu, případně vč. dopravy zdarma a další služby. Hledáme nové možnosti, kde prezentovat naše služby dalším zákazníkům, pokud budete mít nějaký návrh na reklamní plochu za zajímavých podmínek, neváhejte mne prosím kontaktovat. Těším se na další spolupráci a přeji vám hodně úspěchů.
Roman Venclíček,
obchodní zástupce - SO,
DKNV stavební

alt

Platné od 10.11.2015.

Na minutku s...

vedoucím půjčovny Říčany Janem Timiopulosem.

Nového vedoucího půjčovny Říčany vyzpovídal pro náš magazín zkušený obchodní zástupce Ing. Václav Vaněk.

Vašek: Ahoj Honzo, jak dlouho Ty působíš v půjčovně DKNV v Říčanech?

Honza: Čas běží rychle, na pozici obsluhy a zástupce vedoucího jsem působil 9 let.

Vašek: K čemu bys chtěl využít své zkušenosti v nové pozici vedoucího půjčovny?

Honza: Rád bych dál rozvíjel péči o zákazníka na prvním místě. Ale také komunikaci mezi půjčovnami. Vidím, že interní komunikace je při dnešním provozu velmi důležitá a vede k lepšímu uspokojování potřeb zákazníků.

Vašek: Honzo, pro nás obchodníky je velmi důležitá obsluha zákazníků závozem nářadí. Jak vnímáš tuto službu Ty?

Honza: Vím, že nám velmi dobře funguje centrální dispečink a všechna auta se během dne pěkně otáčí. Z toho je zřejmé, že zákazníci mají o tuto službu velký zájem. Naše půjčovna k tomu přispívá především flexibilním pokrytím rozvozu a svozu v regionu Říčan.

Vašek: Jak hodnotíš nabídku sortimentu ve vaší půjčovně?

Honza: Co se týká šířky sortimentu, máme v Říčanech velkou nabídku, téměř vše, co v Praze Libuši a jsme připraveni zákazníkovi cokoliv z Libuše zajistit. Vždy ale doporučujeme si nářadí telefonicky rezervovat na naší bezplatné lince 800 600 700, nebo alespoň na webu. Tam ale rezervace platí až po našem zpětném potvrzení.

Vašek: Vím, že v Říčanech využívá soukromá klientela hodně zahradní techniku, chtěl bys zákazníky upozornit na nějakou novinku v nabídce?

Honza: Ano, na zahradu u nás najdete asi vše, co zákazníka běžně napadne. Méně známými stroji jsou rýhovače, s kterými snadno položíte třeba hadice pro zavlažování pod zem.

Vašek: Tak mne napadá, jaký sortiment používáš z půjčovny Ty osobně?

Honza: Tak jako asi každému se mi občas hodí autobox, střešní nosiče, nebo přívěsný vozík. Mnoho strojů totiž člověk do auta nedá, ale na vozík už ano. Dobrou zkušenost už jsem udělal i se štěpkovačem. S výkonným štěpkovačem byl ten odpad opravdu rychle uklízený.

Vašek: Honzo, přeji Ti, ať se Ti v nové pozici daří a dál rozvíjíte dobré vztahy se všemi zákazníky.

alt

Platné od 1.5.2016.

Vážený
zákazníku,

do aktuálního vydání našeho magazínu jsme se rozhodli požádat o rozhovor zakladatele naší společnosti pana Vlastimila Kuryla. Jelikož nejen prací živ je člověk, dotkneme se také jeho lásky k cyklistice, která jej ovlivňuje celý život. Každý z nás díky práci i koníčkům potkává nové přátele. I z této vazby vznikla již před lety spolupráce mezi DKNV stavební a společností Bikeclinic. A co tato spolupráce nyní znamená pro zákazníky půjčoven nářadí? Rozhodli jsme se vylosovat každý měsíc jednoho z našich zákazníků, kterému zapůjčíme společně s Bikeclinicem kolo na víkend zdarma. Věříme, že i Vám přinese projížďka na kvalitním kole příjemné pocity spojené s tímto sportem.

Vlastíku, pojďme hned na věc. Kde se vzala tvoje myšlenka na založení půjčoven nářadí?
Jelikož jsem se v minulosti zabýval řemesly, která pro efektivní práci vyžadovala kvalitní nářadí, měl jsem ho plnou garáž. Mě to bohužel stálo nemálo peněz a moji přátelé i leckdo další se občas ozval, že by se mu hodilo si něco půjčit. Jenže: „Když se chceš něčeho zbavit, tak to někomu půjč“ I toto heslo u mne někdy dostálo své pravdy.

Nemělo by tě to tedy spíš odradit?
Nasbíral jsem mnoho dobrých i špatných zkušeností. Věděl jsem, že mít nářadí jen pro vlastní potřebu je nevýhodné. Navíc každé nářadí potřebuje správnou péči zkušených techniků. A k tomu se pro mne z půjčování nářadí a strojů stala výzva. Výzva, zda to jsme schopni organizovaně a se správnými lidmi dělat mnohem lépe. Půjčovny nářadí jsou velkou výzvou z pohledu efektivity a logistiky.

Možná by si člověk řekl, že půjčovat nářadí není taková věda...
V celkovém pohledu je to neustále o efektivní správě nářadí podobně jako u vozového parku s tím rozdílem, že každý den potřebujete výrazně jiné auto. Neustále se snažíte nemít neuspokojenou poptávku, ale na druhou stranu mít nakoupené správné množství nářadí a strojů. Minimalizovat servisní čas a mít spokojené zákazníky. Každý pracovník DKNV je kolečkem v soukolí, které musí šlapat.

Čemu přičítáš úspěch půjčoven DKNV?
Myslím, že faktorů je mnoho. Nikdy jsme neusnuli na vavřínech. Vždy jsme měli široký sortiment kvalitního nářadí a snažili jsme se plně uspokojit každého zákazníka. Proto má DKNV nejdelší otevírací dobu, call centrum, kam se dovoláte zdarma, a také závoz a svoz nářadí. Prakticky kdokoliv si může nechat nářadí přivézt a odvézt. Pro významné zákazníky dokonce poskytujeme tuto službu zdarma. Proč by měl stavař trávit čas cestou do půjčovny a zpět, když si může o nářadí jen zavolat a věnovat se svojí práci? Navíc ho může vrátit, kdykoliv jej přestane potřebovat. Nikoliv, když na to má zrovna čas.

Vidíš tedy půjčování nářadí jako jasný trend doby?
Zcela bezpečně, doba je čím dál rychlejší a my víme, že nadstandardní služby DKNV dokážou ušetřit zákazníkům každoročně obrovské peníze.

Ještě bychom se měli určitě dotknout tvojí lásky k cyklistice...
Určitou dobu jsem na cyklistiku neměl čas, což se snažím v poslední době napravit. Odtud se pak také odvinula spolupráce naší firmy s Bikeclinicem. Věřím, že i naši zákazníci ocení jejich kola, která svou kvalitou opravdu člověka motivují k posouvání svých sportovních možností. I já jsem odjakživa na kole rád překonával sám sebe, proto jsem si také třeba naplánoval několikadenní cestu na kole z Prahy do jihofrancouzského Nice, kterou jsem pak vloni absolvoval. Každý máme své sny a je fajn, když alespoň některé z nich si můžeme splnit.

Vlastimil Kuryl

zakladatel DKNV stavební, s.r.o.

Rozhovor vedl:
František Polák ml.

alt

Platné od 1.4.2015.

Vážený
zákazníku,

jsem rád, že jste si našel čas na seznámení se s novinkami ve službách našich půjčoven nářadí a stavební mechanizace pro hlavní sezónu roku 2015. Připravili jsme pro Vás zcela nové stroje v naší nabídce a stejně tak modernizaci zakoupením nových, ale již velmi dobře osvědčených modelů.

Úkolem mým a mých kolegů z dispečinku a call centra půjčoven je snažit se vždy zajistit maximálně pružnou dopravu nářadí a strojů na Vaše stavby. Vzhledem k tomu, že zavážené nářadí činí významnou část každodenních zápůjček, klademe na kvalitu a efektivitu této činnosti velký důraz. Každý den jsme připraveni maximálně vyhovět Vašim potřebám a požadavkům. Díky tomu, že nemusíte pro nářadí vždy jezdit, ušetříte nejen čas a náklady na cestu, ale také reálné náklady na půjčovné, protože máte možnost si půjčit stroj skutečně jen na dobu, kdy jej budete potřebovat.

Naše široká flotila dodávkových a nákladních vozů s možností využití vleků zaváží našim zákazníkům nářadí a stroje až do hmotnosti 1785 kg a po celý den obsluhuje stavby v blízkém i širokém okolí. Pro významné zákazníky je služba závoz a svoz nářadí (i spotřebního materiálu) poskytována zdarma. Výjimkou jsou pouze větší stroje, které je třeba zpravidla dopravovat samostatně a kde je doprava kalkulována individuálně. Dovézt však umíme cokoliv z naší nabídky.

Samostatnou kategorií související s rozvozem nářadí je call centrum. Na naší bezplatné lince 800 600 700 je vždy připraven vyškolený pracovník, který je schopen přijmout rezervaci, objednávku, či jiný požadavek a zároveň poradit, jaké nářadí nebo stroj bude pro Váš projekt to pravé.

Pro složitější kalkulace, dotazy a individuální nabídky je připraven se Vám věnovat kterýkoli z našich zkušených obchodníků. Ti zároveň zastřešují poptávky na práce našich dalších divizí – jádrového vrtání a řezání, protipožárních zabezpečení a montážních systémů.

Pokud potřebujete nějaké nářadí každý den a nehodí se Vám využívání služeb půjčovny, bude pro Vás zajímavou možností u nás nakoupit jakékoliv nářadí včetně spotřebního materiálu a také jeho servis. Vzhledem k našim dlouholetým a intenzivním vztahům s mnoha dodavateli kvalitního nářadí jsme schopni nabídnout zajímavé podmínky i našim zákazníkům. Nově můžete v tomto ceníku najít prezentaci často objednávaného spotřebního materiálu. Rozvoz spotřebního materiálu přímo na stavby je rovněž zajišťován naším dispečinkem.

Potřeby pro volný čas naleznete na poslední straně tohoto ceníku. Těm, pro které je zajímavá zahradní technika, můžeme zodpovědně garantovat, že naše stroje jsou již na sezónu, jistě plnou sluníčka, připraveni ve skvělé formě. Pokud by Vám přeci jen cokoliv v naší nabídce chybělo, neváhejte prosím vznést Váš požadavek na zelenou linku 800 600 700, nebo přímo u obsluhy půjčoven.

Přeji Vám plno sil v nové sezóně

Ondřej Mikuláš

dispečer dopravy
a tým DKNV stavební, s.r.o.

alt

Platné od 10.10.2014.

Vážený
zákazníku,

dostáváte do ruky nové vydání našeho ceníku půjčoven nářadí, který se snažíme dělat trochu jako magazín. Dovolím si Vás tedy provést novinkami, které jsme pro naše zákazníky připravili pro následující období.

Hned na počátku bych rád zmínil doplnění našeho sortimentu o nové AKU nářadí Hilti. Možná patříte mezi ty, kteří si k němu ještě nenašli cestu, nebo s ním už máte nějakou zkušenost a přesvědčil jste se, že není důvod podceňovat jeho výkonové i kapacitní parametry. Každopádně mějte na paměti, že s AKU nářadím Hilti v naší nabídce nebudete nijak omezováni. Dvě náhradní baterie zajistí, že není třeba nikdy čekat na dobití. Navíc Vás překvapí, že můžete ruční okružní pilu, čili takzvaný maflík SCM-22-A použít třeba na řezání kovových profilů, sendvičových desek, nebo závitových tyčí. Nezapomenu na udivený výraz dobrovolníka na předváděcím dni, který jen dodal: „To je úplně studený řez!“. Doporučuji Vám to alespoň na den vyzkoušet!

Jako obchodního zástupce mne velice těší, že Vám mohu sdělit, jaké jsme pro Vás připravili výhodné ceny hutnící techniky. Namátkou zmíním, že ježkový válec si u nás můžete nyní půjčit bez ohledu na délku zápůjčky za 1.050 Kč/den. Cena platí včetně manipulace a pro významné zákazníky také vč. dopravy! K tomu si dovolím doplnit také cenu za pojízdný naftový kompresor 570 Kč/den.

Máme pro Vás připravenu také nově nakoupenou techniku značky Weber MT, u které očekáváme, že se setká s Vaší přízní. V naší nabídce najdete nově také manipulátory a další techniku pro výkopové práce.

Předpokládám, že pro mnoho z Vás je každodenním chlebem zajišťování spotřebního materiálu. V rámci našeho střediska PRODEJ A SERVIS NÁŘADÍ jsme rozšířili nabídku spotřebního materiálu. Neváhejte se tedy zeptat, jak zrovna Vám můžeme pomoci s výběrem toho správného „spotřebáku“ a příště už budete jen objednávat telefonem, nebo e-mailem. Věřím, že budete z naší nabídky překvapeni – viz. další stránky.

S kladnou odezvou se dennodenně setkává naše rozšířená nabídka vybavení staveniště a především hliníkového lešení. Jakákoliv poptávka je pro nás zajímavá a rádi se budeme zabývat přípravou individuální nabídky na lešení, či bednění. Neváhejte prosím kontaktovat mne, nebo svého obchodníka.

V žádném případě bych neměl opomenout náš široký sortiment zahradní techniky. Neváhejte si půjčit pořádný stroj pro kultivaci zahrady, vertikutaci trávníku, nebo štěpkovač, který Vás zbaví větví snadno a rychle. Až budete mít pocit, že nejen prací živ je člověk, zastavte se u nás pro vybavení pro volný čas. Z naší nabídky Vás jistě nezklame nabídka velkých grilů, píp na pivo, autoboxů, nebo přívěsných vozíků.

Přeji Vám úspěchy v každodenní práci i příjemný a
aktivní odpočinek.

Zdeněk Seidl

obchodní zástupce
a tým DKNV stavební, s.r.o.

alt

Platné od 17.3.2014.

Vážený
zákazníku,

letošní příprava na jaro a novou sezónu je v mnoha ohledech odlišná. Oproti předchozím rokům zažíváme spíše postupný nárůst zájmu stavebníků o naše nářadí, které vlastně nestihlo zcela vychladnout. Klimatické podmínky zkrátka umožňovaly pracovat poměrně bez omezení i v lednu a únoru. Věřím, že se i Vám podařilo vytvořit si přes zimu trochu náskok oproti předpokládaným harmonogramům a o to pro Vás bude jaro krásnější.

Aby i v letošním roce Vám šla práce dobře od ruky, nakoupili jsme na novou sezónu nové nářadí. Dovolím si upozornit na výkonné 30 kg elektrické kladivo Hilti TE 3000 AVR, které Vás překvapí svým výkonem a dokáže ve spojení s elektrocentrálou dostatečně nahradit třeba benzinové kladivo kdykoliv a hlavně kdekoliv.

Vzhledem k hojnému využívání závozu a svozu nářadí jsme provedli drobné změny v organizaci dopravy, které nám dávají možnost lépe vyhovět požadavkům zákazníků a transparentně to také účtovat.

Jsem rád, že naši zákazníci oceňují naši stále rozšiřovanou nabídku vybavení staveniště. Je to dáno asi především variabilitou a praktičností produktů jako je hliníkové pojízdné lešení. Navíc tyto produkty patří mezi takové, které je třeba na stavbě hlídat. S našimi službami si můžete na zavolání snadno zajistit, aby pojízdné lešení bylo na stavbě opravdu jen v čase, kdy je využíváno.

Neměl bych zapomenout ani na manipulační techniku, jako je motorové kolečko s nosností 250 kg, nebo bádie, které málokdo potřebuje dennodenně.

Sluníčko na obloze naznačuje, že ani na domácí kutily a zahrádkáře nesmíme zapomenout. A tak jsou všechny zahradní stroje naším servisem perfektně připraveny na sezónu a Vaše stromy, plot i trávník si mohou užívat jejich péče. Pokud by Vás snad napadlo pálit dřevo zbylé po ořezání stromů, mám pro Vás jeden tip: „Zkuste využít štěpkovač.“ Získaná štěpka má mnoho možností dalšího využití vč. toho, že Vás po vysušení může zahřát podruhé.

Snažíme se stále doplňovat a aktualizovat naše webové stránky, kde najdete kromě samozřejmých základních informací také návody na naše nářadí. Stejně tak jsme vždy připraveni Vám pomoci radou a rezervací na našem bezplatném telefonním čísle 800 600 700. Již jsem se zde jednou zmínil o naší službě SERVIS NÁŘADÍ. Je na místě k tomu doplnit, že na našem dvoře v Libuši můžete také rovnou nakoupit nové nářadí a spotřební materiál a to se slevou.

Věřím, že slogan „Dvě služby na jedné adrese“ se Vám všem vryje pod kůži a bude stále přibývat těch, kteří nejenže zjistí na půjčovně, že něco zapomněli koupit, ale také budou cíleně uvažovat o nákupu kvalitního nářadí právě v DKNV.

Přeji Vám úspěšnou stavební sezónu, dobrou náladu
a pevné zdraví.

František Polák ml.

ředitel pro obchod, marketing a IT
a tým DKNV stavební, s.r.o.

alt

Platné od 1.8.2013.

Vážený
zákazníku,

vítám Vás u čerstvého vydání ceníku půjčoven nářadí DKNV a dnes již musím po půlroce provozu doplnit, že tento náš „občasník“ prezentuje také nové středisko SERVIS a PRODEJ nářadí. Tuto službu jsme dlouhá léta provozovali pro vlastní potřeby našich půjčoven a od dubna letošního roku jsme ji spustili, jak asi víte, také pro naše zákazníky.

Vzhledem k tomu, že mnozí naši zákazníci půjčoven využívají také své vlastní nářadí, je již dnes vidět, že oceňují spojení nabídky půjčoven s prodejem a servisem nářadí včetně prodeje spotřebního materiálu.

Z půjčoven již znáte možnost zakoupení spotřebního materiálu. Nyní Vám přinášíme ve středisku SERVIS a PRODEJ nářadí na provozovně Libuš také mnohem širší nabídku spotřebního materiálu a drobného nářadí. Až ráno v půjčovně náhodou zjistíte, že jste si zapomněli štípací kleště, nebo kotouč do Vaší úhlové brusky obojí snadno zakoupíte jen pár metrů vedle půjčovny (například od značek Stanley a Tyrolit).

Tak jako věřím, že jste v létě pracovali a nespali, nespali ani naši obchodníci a naši nabídku rozšířili o novinky, kterými reagujeme na Vaše podněty. Nově můžete najít v naší nabídce vybavení pro staveniště mobilní toalety včetně komplexních služeb závozu, svozu, čištění a údržby.

Staví Vaše firma v Praze a okolí a máte zde více pracovníků než aut, která byste pro jejich mobilitu operativně potřebovali? Potřebujete jen něco přes víkend odstěhovat? Bez automobilu se dnes neobejde téměř nikdo. A tak jsme do naší nabídky zařadili půjčování vozidel Škoda Fabia Combi a Peugeot Boxer. Na oba druhy vozidel Vám bude stačit řidičský průkaz skupiny B a standardně občanský průkaz. Vzhledem k tomu, že přívěsné vozíky jsou u nás hojně půjčovány, ale ne každý má vozidlo s tažným zařízením, očekáváme, že oceníte možnost využít tažné zařízení Boxera, nebo naložit náklad rovnou do velkého vozu, jakým Peugeot Boxer bezesporu je. Navíc si ušetříte riziko vystavování nákladu zimním rozmarům počasí.

Neváhejte a seznamte se s našimi cenami! Na webu www.DKNV.cz, nebo na zelené lince 800 600 700.

S přicházející zimou nelze opomenout naši akční nabídku topidel a vysoušečů, která se aktuálně rozšířila o prodej a pronájem infra topidel. Jejich vlastnosti máte navíc možnost osobně vyzkoušet na Libuši při návštěvě půjčovny i střediska SERVISU a PRODEJE nářadí. Věřím, že Vás instalované topení nejen osloví, ale také příjemně zahřeje. O detailech akční nabídky topidel se dočtete na straně 10.

Přeji Vám, aby ani v zimě Vaše stavba nezamrzla!
Těšíme se na Vás na všech našich pobočkách

Pavel Zíta

vedoucí půjčovny Libuš
a tým DKNV stavební, s.r.o.

alt

Platné od 1.11.2012.

Vážený
zákazníku,

vítám Vás u čerstvého vydání ceníku půjčoven nářadí DKNV a dnes již musím po půlroce provozu doplnit, že tento náš „občasník“ prezentuje také nové středisko SERVIS a PRODEJ nářadí. Tuto službu jsme dlouhá léta provozovali pro vlastní potřeby našich půjčoven a od dubna letošního roku jsme ji spustili, jak asi víte, také pro naše zákazníky.

Vzhledem k tomu, že mnozí naši zákazníci půjčoven využívají také své vlastní nářadí, je již dnes vidět, že oceňují spojení nabídky půjčoven s prodejem a servisem nářadí včetně prodeje spotřebního materiálu.

Z půjčoven již znáte možnost zakoupení spotřebního materiálu. Nyní Vám přinášíme ve středisku SERVIS a PRODEJ nářadí na provozovně Libuš také mnohem širší nabídku spotřebního materiálu a drobného nářadí. Až ráno v půjčovně náhodou zjistíte, že jste si zapomněli štípací kleště, nebo kotouč do Vaší úhlové brusky obojí snadno zakoupíte jen pár metrů vedle půjčovny (například od značek Stanley a Tyrolit).

Tak jako věřím, že jste v létě pracovali a nespali, nespali ani naši obchodníci a naši nabídku rozšířili o novinky, kterými reagujeme na Vaše podněty. Nově můžete najít v naší nabídce vybavení pro staveniště mobilní toalety včetně komplexních služeb závozu, svozu, čištění a údržby.

Staví Vaše firma v Praze a okolí a máte zde více pracovníků než aut, která byste pro jejich mobilitu operativně potřebovali? Potřebujete jen něco přes víkend odstěhovat? Bez automobilu se dnes neobejde téměř nikdo. A tak jsme do naší nabídky zařadili půjčování vozidel Škoda Fabia Combi a Peugeot Boxer. Na oba druhy vozidel Vám bude stačit řidičský průkaz skupiny B a standardně občanský průkaz. Vzhledem k tomu, že přívěsné vozíky jsou u nás hojně půjčovány, ale ne každý má vozidlo s tažným zařízením, očekáváme, že oceníte možnost využít tažné zařízení Boxera, nebo naložit náklad rovnou do velkého vozu, jakým Peugeot Boxer bezesporu je. Navíc si ušetříte riziko vystavování nákladu zimním rozmarům počasí.

Neváhejte a seznamte se s našimi cenami! Na webu www.DKNV.cz, nebo na zelené lince 800 600 700.

S přicházející zimou nelze opomenout naši akční nabídku topidel a vysoušečů, která se aktuálně rozšířila o prodej a pronájem infra topidel. Jejich vlastnosti máte navíc možnost osobně vyzkoušet na Libuši při návštěvě půjčovny i střediska SERVISU a PRODEJE nářadí. Věřím, že Vás instalované topení nejen osloví, ale také příjemně zahřeje. O detailech akční nabídky topidel se dočtete na straně 10.

Přeji Vám, aby ani v zimě Vaše stavba nezamrzla!
Těšíme se na Vás na všech našich pobočkách

Pavlína Jirková

jednatelka společnosti
a tým DKNV stavební, s.r.o.

alt

Platné od 10.3.2011.

Vážený
zákazníku,

dostává se Vám do ruky vydání našeho nového ceníku. Jsem rád, že i tentokrát jste si našli čas na toto krátké čtení a pokusím se Vám představit novinky, které jsme pro Vás připravili.

Jedním z našich cílů pro letošní jaro bylo výrazné zlepšení kvality naší zelené linky 800 600 700. Věřím, že ji všichni máte uloženou ve svém telefonu, a pokud ji i Vy využijete příště, oceníte kratší dobu čekání. A pokud Vám přesto bude čekání připadat dlouhé, budete mít možnost, aby Vám náš operátor zavolal zpět.

Stejně tak investujeme do nových pracovních sil a technologií pro zkvalitňování obsluhy na našich půjčovnách. Díky tomu u nás budete méně čekat, a pokud už budete muset, tak příjemnějším způsobem s možností občerstvení a sledování TV.

V naší nabídce dochází k neustálému rozrůstání sortimentu i nákupu nových modelů nářadí a strojů. Dovoluji si zvláště upozornit na sortiment, který je nyní v ceníku lépe prezentován, jako jsou shozy, lešení a pomůcky pro přesné zdění z materiálů – Wienerberger Porotherm, Ytong, Heluz a další. V neposlední řadě právě zajišťujeme nákup dalších strojů ze sekce malých rýpadel, které svými technickými parametry ještě lépe vyhovují ve stísněných prostorech staveb.

Jelikož si vážíme všech našich zákazníků a v loňském roce jste ocenili naši nabídku slevy 5 % pro soukromé stavebníky, rozhodli jsme se tuto akci prodloužit i na tento rok. Slevu tak mohou získat všichni stavebníci, kteří doloží stavební povolení z let 2009–2012.

Je na místě připomenout prezentaci našich dalších divizí, takže pokud jste profesionálové v oblasti stavebnictví, nebo zajišťujete požární bezpečnost pro vaši stavbu, neváhejte si nalistovat informace o všech našich službách. Další služby jako řezání a vrtání betonu využívají naši zákazníci také při renovaci bytových jader a vytváření moderních otevřených obývacích pokojů a kuchyní v panelových bytech.

Tu nejvýznamnější změnu jsem si ponechal na konec. Připravujeme pro Vás zcela novou službu, kterou je otevření servisu nářadí v Libuši. Pokud budete v budoucnu potřebovat své nářadí opravit, nabídneme Vám po dobu opravy zapůjčení náhradního stroje za zvýhodněných podmínek. Půjčovna i servis nářadí na jedné adrese bude našim zákazníkům přinášet kromě úspory času i další výhody, které jistě v budoucnu ocení. Věřím, že i službu servisu si u nás oblíbíte.

Další informace o datu otevření servisu a jeho rozsahu služeb získáte brzy v obou půjčovnách, nebo od našich obchodníků.

Jak můžete číst mezi těmito řádky, jsou půjčovny nářadí DKNV opět na sezonu velmi dobře připraveny. Přeji všem zákazníkům a jejich stavbám, rekonstrukcím i zahradám skvělé počasí, zdravé odhodlání a věřím, že společně budeme v roce 2012 úspěšní.

Na shledanou v našich půjčovnách

Ing. František Polák

ředitel společnosti
a tým DKNV stavební, s. r. o.

alt

Platné od 1.10.2011.

Vážený
zákazníku,

nad novým ceníkem se setkáváme ve chvíli, kdy počasí stavebníkům, kutilům ani zahrádkářům již príliš nepřeje. Přesto není třeba truchlit a zalézat za kamna, kde by mohl lecjaký lenoch zustat až do brezna. Zcela určitě se to netýká našich zákazníku, kterí i po zimě za sebou uvidí kus dobrě odvedené práce. I proto si Vás dovolujeme upozornit na sezónní nářadí, které Vám tu zimní rachotu zpříjemní. Patří sem především široká nabídka topidel a vysoušeců. Topidla nabízejí ruzné výkony i zdroje energie, kterou na teplo přeměňují.

Pro zahrádkáře je na místě doporučit pro podzimní období vertikutátor neboli provzdušňovač (někdy také uváděný jako vertikulátor). Tento stroj je vhodný právě pro jarní a podzimní období a umožňuje svými svislými noži komfortně provzdušnit Váš trávník, zbavit ho mechu a dostat do lepší kondice.

Pokud jste v září navštívili veletrh For Arch, měli jste možnost navštívit náš stánek s vystavenými zbrusu novými stavebními stroji a nářadím. Především ježkový válec zaujal mnoho kolemjdoucích. Kromě technické podpory na našem stánku jste mohli potkat naše příjemné hostesky, které upozorňovaly návštěvníky na námi poskytované slevy. Mimo jiné jsme prodloužili akci 5% slevy pro stavebníky, kteří doloží stavební povolení, nebo ohlášení stavby a to až do konce roku 2012.

Je nám potěšením pochlubit se Vám nově spuštěnými www stránkami. Na adrese www.DKNV.cz nyní najdete web v novém designu. Věřím, že tyto weby Vám usnadní orientaci v naší nabídce a přivedou Vás k nám častěji. Vylepšena byla možnost rezervace nářadí pres web. Zůstává v platnosti, že po rezervaci je třeba vyčkat na její potvrzení z půjčovny, nebo zavolat bezplatnou linku 800 600 700, pokud potřebujete potvrzení okamžitě.

V září jsme sponzorsky podpořili dvě akce. První z nich byl Den pro Libuš – prezentace budoucí podoby Libuše včetně zábavního programu pro děti i dospělé, kde jeden z výherců od nás získal také digitální fotoaparát. Druhou akcí, kde jsme byli partnerem, bylo finále Albert triatlon tour. Více informací najdete na dalších stránkách ceníku.

Jak jste si jistě všimli, pokračuje zlepšování orientace a navigace na našem dvoře v Libuši, kde přibylo nové vodorovné značení a označení novými vlajkami a směrníky. V již dříve zrekonstruované čekací zóně byl instalován sodobar, který vám na počkání vyrobí chlazenou perlivou vodu.

Závěrem bych chtěl upozornit na činnost našeho obchodního oddělení, které slouží pro podporu významných zákazníku. Pokud máte pocit, že by o Vás mohlo být v rámci našich služeb lépe pečováno, chcete využít služeb dalších divizí a stojíte o naši podporu, neváhejte se na nás obrátit. Kontakty na obchodní oddělení najdete na následujících stránkách ceníku.

Pamatujte, že tak jako čert nikdy nespí, s topidly
z DKNV stavba nikdy neusíná.

Milan Menda

obchodní zástupce
a tým DKNV stavební, s. r. o.

alt

Platné od 10.3.2011.

Vážený
zákazníku,

léto už je zase tady, začaly prázdniny. Po posledním vydání našeho ceníku se, jak se říká, zaprášilo a já věřím, že i informace v prázdninovém čísle Vás potěší a zaujmou.

Tak jako na mnoha místech probíhá obvykle jarní úklid, vzali jsme to my na Libuši trochu z gruntu. Libušskou půjčovnu jsme pro Vás zmodernizovali a zútulnili. Kromě kosmetických změn to pro zákazníky znamená zpříjemnění čekání, které čas od času potká každého a doplnění nových možností občerstvení. Každý většinou spěcháme, a když už je třeba někde čekat, proč ne v příjemném prostředí? Připravili jsme pro Vás možnost posezení, sledování TV, vyhledávání na našich www stránkách a procházení ceníku v elektronické podobě pomocí dotykové obrazovky. V neposlední řadě je dobré připomenout, že jsou Vám k dispozici automaty na drobné pochutiny, kávu a vodu.

Vzhledem k tomu, že se naše jarní slevová akce na štěpkovace setkala s velkým úspěchem, rozhodli jsme se ji na léto zopakovat a doplnit další stroje. Nezapomeňte se seznámit se stroji v aktuální nabídce a naplánujte si jejich využití. K rezervaci stroje můžete využít naší služby na webových stránkách, která Vám umožní si stroj zarezervovat on-line. Před tím, než se k nám vydáte, nezapomeňte prosím vždy vyčkat na potvrzení rezervace. V případě, že spěcháte, nebo si nejste jisti, neváhejte využít naší zelené linky 800 600 700 k ověření stavu rezervace. Hovor je samozřejmě zdarma.

Byli jsme potěšení Vaším zájmem o některé novinky v naší nabídce, takže jsme rozšířili jejich počty. Týká se to především motorového kolečka. Pokud jste se s ním ještě neměli příležitost seznámit, věřím, že nyní pro Vás bude příležitostí více a jeho parametry, jako je čtyrtaktní motor Honda s výkonem 5,5 HP a nosností 250 kg, Vám umožní komfortně přemístit velké množství materiálu.

Na jedné ze stran tohoto ceníku předkládáme úvahu a důvody, proč považujeme půjčování nářadí za rozumné a budeme rádi, pokud se nad výhodností pro Vás samotného zamyslíte společně s námi. Dovolujeme si Vás také informovat o modernizaci našeho vozového parku, takže naši hojně využívanou službu rozvozu nářadí a strojů jsme schopni poskytovat zase o něco lépe. Neváhejte tyto služby šetřící Váš čas využít, nebo zvažte zapůjčení široké nabídky našich přívěsných vozíků.

A protože je tu čas mnoha letních přátelských posezení, která se často neobejdou bez sudu piva, pípy a grilu, dovolím si připomenout, že v naší nabídce produktů pro volný čas najdete kromě zmíněného sudu piva snad vše, na co si vzpomenete.

Užívejte léta a mějte na vědomí, že nejen
prací živ je člověk.

vedoucí půjčovny Libuš
a tým DKNV stavební, s. r. o.


Platné od 10.3.2011.

Vážený
zákazníku,

dostává se Vám do rukou květnové vydání ceníku Půjčoven nářadí DKNV a já věřím, že jste plně využili prvních jarních dnů nabízejících hezké počasí a provedli první stavební práce, nebo probudili ze zimního spánku svoji zahradu. Pokud to bylo s přispěním naší techniky, těší mne to dvojnásobně.

Říkáte si, že se své zahradě nestíháte plně věnovat, jak byste si přáli, že by mohla vypadat mnohem lépe, ale kde na to vzít drahocenný čas? V tom případě Vám přijde určite vhod námi nově poskytovaná služba na půjčovně Říčany.

Naši pracovníci jsou připraveni Vám kompletně zajistit tyto činnosti:

  • sekání trávy
  • frézování pařezů
  • vertikutaci – provzdušňování trávníku
  • stríhání živých plotů
  • štěpkování

To vše s případným odvozem zbylého materiálu. Ceník prací naleznete dále v ceníku, nebo na internetu. Na každou zakázku Vám bude vypracována individuální cenová kalkulace. V případě jakýchkoliv dotazů volejte bezplatnou linku 800 600 700 a zvolte půjčovnu Říčany (volba 2).

Dne 11. dubna 2011 jsme předali kredit v hodnotě 10 000 Kč šťastnému výherci z veletrhu Dřevostavby, který se zmínil, že vůbec nečekal, že by s námi mohl vyhrát. To je důkazem pro Vás všechny, že s námi muže vyhrát každý, takže nepodceňujte žádnou z dalších souteží, které pro Vás chystáme.

Květen přivítáme v půjcovně Libuš zcela novou zákaznickou zónou. Věříme, že Vás nové prostředí potěší a rádi využijete nových možností, jak se při návštevě zabavit a občerstvit a budete se k nám zase o něco raději vracet.

Kromě Vám známého webu pro půjčovny www.DKNV.cz, spouštíme zcela nový web DKNV stavební s.r.o., který prezentuje celou šíři námi nabízených odborných profesí pro stavebnictví. Neváhejte a navštivte www.dknv-stavebni. cz a seznamte se s naší nabídkou v oblasti požární bezpečnosti, jádrového vrtání a řezání, solárních a dalších montážních konstrukcí. Tyto naše činnosti jsou na dalších stranách ceníku také prezentovány včetně kontaktu na techniky i náš obchodní tým.

Jsme Vám k dispozici pro cenové nabídky
i odborné konzultace.

Ať Vám jde práce od ruky
s naším nářadím!

vedoucí půjčovny Říčany
a tým DKNV stavební, s. r. o.

 

Nabízíme

akční nabídka

PROVOZOVNA
PRAHA 4-LIBUŠ

Libušská 248
142 00 Praha 4-Libuš
E.: pujcovna@dknv.cz
Tel.: 210 600 210

PROVOZOVNA
ŘÍČANY U PRAHY

Černokostelecká 1794
251 01 Říčany
E.: ricany@dknv.cz
Tel. 210 600 210

IČ: 273 75 021
DIČ: CZ 273 75 021
ID datové schránky: eway9cd

DKNV stavební Váš partner pro stavebnictví


Veloklasik - žijeme kolem

Penzion Kubova huť
Partneři:

TZB-info: vytápění, vzduchotechnika, instalace, úspory energie

www.estav.cz

svepomocilogojpg.jpg

stavebniserverlogojpg.jpg