Půjčovna nářadí Praha
Domů > O nás
Půjčovny nářadí DKNV

Půjčovny nářadí DKNV nabízejí širokou škálu kvalitních strojů pro mnoho oborů s jistotou pravidelného servisu a vysoké spolehlivosti. Naši zákazníci si oblíbili práci s moderní technikou, která jim nezřídka ušetří mnoho práce včetně možnosti využití dobré rady od naší obsluhy, jaký produkt pro daný úkol využít.

Doprava nářadí

Po dohodě je možno zapůjčené zboží dopravit na Vámi určené místo. Pro přepravu nářadí a strojů je možné si zapůjčit přívěsné vozíky. Při větších odběrech je doprava poskytnutá zdarma. Doprava zdarma není poskytována pro sazbu 1-4h. Uvedené slevy platí pro veškerou techniku, vyjma speciálních strojů. Doprava zdarma je limitována max. hmotností. 1985 kg.

Výhody spolupráce s námi

Mnoha našim klientům se podařilo zvýšit efektivitu práce díky využívání služeb naší půjčovny a zároveň si zjednodušit financování provozu. S naším nářadím máte jistotu, že platíte jen za ty stroje, které v danou chvíli skutečně potřebujete a pružně si tak sami řídíte náklady s nimi spojené. Vzhledem k velmi kvalitnímu servisu našich strojů minimalizujete prostoje vzniklé poruchou stroje, nebo jeho momentální nedostupností.

Nabídku našeho nářadí neustále rozšiřujeme a stroje obnovujeme. Máte skvělou možnost pro každý úkol vybrat ten správný stroj. Pokud usoudíte, že byste rádi využili stroj, který Vám náhodou v naší nabídce chybí, neváhejte nás oslovit. Na požadavky našich klientů reagujeme pružně. Novinky v naší nabídce jsou zveřejňovány na našem webu.

DKNV stavební, s.r.o.

DKNV stavební, s.r.o. se již několik let profiluje na stavebním trhu v České republice jako operativní, precizní a spolehlivý partner investorů, projektových organizací, dodavatelů a drobných zákazníků. Je to právě dlouholetá tradice a vysoká technická úroveň provedených služeb, jež řadí naši společnost mezi přední ve svém oboru.

Náš cíl

Naším cílem je schopnost uspokojit každý požadavek a poptávku v oborech stavebnictví, kterými se zabýváme. Naši nabídku tvoří čtyři samostatné divize, vzájemně na sebe navazující. Celý podnikatelský program představuje zajímavou nabídku pro klienty využívajících našich služeb potřebných pro zajištění staveb.

Divize společnosti DKNV stavební, s.r.o.


  • Divize 1 - PŮJČOVNY
Půjčovny nářadí
  • Divize 2 - UCP
Systémy požární ochrany staveb
  • Divize 3 - DIA
Jádrové vrtání a řezání diamantovou technikou
  • Divize 4 - MS
Montážní systémy, Montáže solárních konstrukcí

V oboru půjčování nářadí a stavební techniky je dnes DKNV stavební, s. r. o. přední společností v Praze a okolí.

Těší nás, že s Vámi můžeme spolupracovat

Váš tým DKNV stavební

 


 

Loga pro partnery ke stažení
 

Nabízíme

akční nabídka

PROVOZOVNA
PRAHA 4-LIBUŠ

Libušská 248
142 00 Praha 4-Libuš
E.: pujcovna@dknv.cz
Tel.: 210 600 210

PROVOZOVNA
ŘÍČANY U PRAHY

Černokostelecká 1794
251 01 Říčany
E.: ricany@dknv.cz
Tel. 210 600 210

IČ: 273 75 021
DIČ: CZ 273 75 021
ID datové schránky: eway9cd

DKNV stavební Váš partner pro stavebnictví


Veloklasik - žijeme kolem

Penzion Kubova huť
Partneři:

TZB-info: vytápění, vzduchotechnika, instalace, úspory energie

www.estav.cz

svepomocilogojpg.jpg

stavebniserverlogojpg.jpg